Drodzy Goście, od dnia 24 marca nasza restauracja pozostanie zamknięta do odwołania.

Galeria

Sala Cygarowa

Urządzona w zabytkowym stylu, meblami i dywanami z minionej epoki. Klimatyzowana, z autonomicznym nagłośnieniem i pochłaniaczem dymu z cygar. Idealny wybór w przypadku urządzania kameralnej kolacji oraz biznesowych spotkań do maksymalnie 12 Gości.

Sala Dywanowa

Wyjątkowa przestrzeń, która znajduje się na niższym poziomie, z dwiema łazienkami, autonomicznym nagłośnieniem i klimatyzacją. Wewnątrz zachowano oryginalne ceglane mury. Niepowtarzalną atmosferę tworzą autorskie ręcznie robione lampy i kolekcja zabytkowych dywanów, pochodzących z najdalszych zakątków świata. Urządzisz tu większą uroczystość, zapraszając od 20 do 50 Gości. W razie potrzeby jest możliwość ustawienia ekranu z rzutnikiem.

Sala Dywanowa (vip room)

Kolejna przestrzeń w podziemiach naszej restauracji, otoczona zabytkowymi dywanami i spowita wyjątkowym światłem, które tworzy magiczną atmosferę tego miejsca. Sala mieści do 10 osób.

Sala Zielona

To klimatyzowana przestrzeń z równie wyjątkowym designem, z której najczęściej korzystają przedstawiciele ambasad i oficjalnych delegacji. Sala mieści do 16 osób, a jej centralnym elementem jest przestronny kwadratowy stół, przy którym toczą się rozmowy naszych Gości.

Rusiko